Makear

Pokaz produktów marki Makear – System Gel / AcrylicGel / Hybrid

Na potrzeby naszych Klientów postanowiliśmy wyjść na przeciw, dlatego przy pomocy instruktorki Pani Klaudii Gozdek z Łodzi pragniemy przybliżyć Państwu system pracy na tych renomowanych produktach. Pokaz odbędzie się w niestandardowy sposób, prezentacja zmieni się w mikro warsztaty, w które zaangażowane zostaniecie właśnie Wy, nasze Klientki. Pokaz będzie pełen wiedzy oraz atrakcji. Urozmaicony sposób prezentacji zapewni Państwu nabycie nowych umiejętności oraz doświadczenia.

Program pokazu:

  • historia marki, prezentacja produktów dostępnych w sprzedaży,
  • pokaz AcrylicGel – NOWOŚĆ – jego mocne strony, atuty pracy, wątpliwości oraz błędy wynikające w pracy z produktem,
  • pokaz Gel System – właściwości żelu, jego zalety podczas pracy, technika aplikacji oraz zaciskania tunelu – pokaz żeli Makear,
  • system hybrydowy – pokaz kultowych kolorów, NOWOŚĆ – baza budująca w 3 kryjących odcieniach,
  • drobne zdobienia przy użyciu Paint Gelu.

Czas trwania pokazu – 3/4 h
Koszt pokazu – 30 zł

Terminy pojazów:

  • Toruń – 16.09.2018 – Hotel Copernicus – godz. 9:00
  • Bydgoszcz – 14.10.2018 – “Przystań” Wyspa Młyńska – godz. 9:30

Zapraszamy także na warsztaty Makear by Klaudia Gozdek

Serdecznie zapraszamy na warsztaty techniczne z innowacyjnego systemu AcrylicGel marki Makear. Warsztaty dedykowane są dla osób, które posiadają poziom podstawowy pracy na systemie Żelowym lub Akrylowym i pragną wyszlifować swój warsztat, oraz podnieść umiejętności. Warsztaty składają się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Kursantki wykonują stylizacje na swojej dłoni. Liczba uczestników – grupa max. 6 osób. Koszt – 350 zł ( w cenie certyfikat ), Miejsce – Beauty Expert Toruń. Termin – ustalany po zebraniu min. grupy. Wszystkie informacje, szczegóły i zapisy u opiekuna handlowego.